A+ A-

Wie zijn de bondgenoten

Bibliotheek Gelderland Zuid
Contactpersoon: Marijke Buursen
Contactgegevens: MBuursen@obgz.nl
Website: www.obgz.nl

Bibliotheek  Wijchen
Contactpersoon: Judith Nagtegaal
Contactgegevens: judith.nagtegaal@bibliotheek-wijchen.nl
Website: www.bibliotheek-wijchen.nl

Bindkracht 10
Contactpersoon: Rietje Compiet
Contactgegevens: info@bindkracht10.nl
Website: www.bindkracht10.nl

Canisius Wilhelmina Ziekenhuis
Contactpersoon: Mary de Weerd
Contactgegevens: m.d.weerd@cwz.nl
Website: www.cwz.nl

Expertisecentrum Nederlands
Contactpersoon: Judith Stoep
Contactgegevens: info@expertisecentrumnederlands.nl
Website: www.expertisecentrumnederlands.nl

Gemeente Berg en Dal
Contactpersoon: Anneke Kolmans
Contactgegevens: A.Kolmans@bergendal.nl
Website: www.bergendal.nl

Gemeente Beuningen
Contactpersoon: Sarah Albers
Contactgegevens: S.Albers@beuningen.nl
Website: www.beuningen.nl

Gemeente Druten
Contactpersoon: Boris van Arnhem
Contactgegevens: b.van.arnhem@drutenwijchen.nl
Website: www.druten.nl

Gemeente Heumen
Contactpersoon: Karin Steiger
Contactgegevens: KSteiger@heumen.nl
Website:

Gemeente Mook en Middelaar
Contactpersoon: Gerold Berens
Contactgegevens: gerold.berens@mookenmiddelaar.nl
Website: www.mookenmiddelaar.nl

Gemeente Nijmegen
Contactpersoon: Valerie Rutjes
Contactgegevens: v1.rutjes@nijmegen.nl
Website: www.nijmegen.nl

Gemeente Wijchen
Contactpersoon: Rob Ribbink
Contactgegevens: r.ribbink@wijchen.nl
Website: www.wijchen.nl

GGD Gelderland Zuid
Contactpersoon: José Keetelaar
Contactgegevens: jkeetelaar@ggdgelderlandzuid.nl
Website: www.ggdgelderlandzuid.nl

Grondig Hergebruik
Contactpersoon: Hans Brugman
Contactgegevens: hbrugman@grondighergebruik.nl
Website:

HAN
Contactpersoon: Mariel Derksen
Contactgegevens: m.derksen@han.nl
Website: www.han.nl

Kledingbank Nijmegen
Contactpersoon: Pim Spaan
Contactgegevens: pimspaan@kpnmail.nl
Website:

Leerwerkloket
Contactpersoon: Marian Boumans
Contactgegevens: marian.boumans@lerenenwerken.nl
Website: www.lerenenwerken.nl

Martinusschool Millingen
Contactpersoon: Jeanette Arts
Contactgegevens: jeanette.arts@martinusschoolmillingen.nl
Website: www.martinusschoolmillingen.nl

Montessorischool De Triangel
Contactpersoon: Silvia van Hulst
Contactgegevens: silvia@triangel-beuningen.nl
Website: www.detriangelbeuningen.nl

Orthopedagoog en psycholoog
Contactpersoon: Paulien van Kessel
Contactgegevens: pmh.vankessel@upcmail.nl
Website: www.paulienvankessel.nl

PVDA gemeente Wijchen
Contactpersoon: Zainab Osman
Contactgegevens: zainabosman@live.nl
Website:

Rabobank Rijk van Nijmegen
Contactpersoon:  Desirée Verhoeven
Contactgegevens: Desiree.Verhoeven@rabobank.nl
Website: www.rabobank.nl/lokale-bank/rijk-van-nijmegen

ROC Nijmegen
Contactpersoon: Jet Wijdeveld
Contactgegevens: j.wijdeveld@roc-nijmegen.nl
Website: www.roc-nijmegen.nl

Stichting ABC
Contactpersoon: Jos Niels
Contactgegevens: abcgelderland@hotmail.com
Website:

Stichting Kans en Kleur
Contactpersoon: Ton van den Broek
Contactgegevens: ton.vanden.broek@kansenkleur.nl
Website:

Stichting Oeverwal
Contactpersoon: Gerard van der Burgt
Contactgegevens:  g.vanderburgt@oeverwal.nl
Website: www.oeverwal.nl

Stichting Perspectief
Contactpersoon: Eufride Klein Rouweler
Contactgegevens: EufrideKleinRouweler@stg-perspectief.nl
Website: www.stg-perspectief.nl/

Werkbedrijf
Contactpersoon:
Contactgegevens:
Website:

Zorgbelang Gelderland
Contactpersoon: Hanneke Schut
Contactgegevens: hannekeschut@zorgbelanggelderland.nl
Website: www.zorgbelanggelderland.nl

ZZG Zorggroep
Contactpersoon: Mirjam Hermsen
Contactgegevens: M.Hermsen@zzgzorggroep.nl
Website: zzgzorggroep.nl